Головна Про компанію
Про компанію

Наша історія.
Адвокатська компанія «Юстем» створена у 2000 році.  Процес становлення компанії проходив в умовах динамічних змін законодавства при жорсткій професійній конкуренції на ринку юридичних послуг.
Високий професійний рівень та обізнаність нашого керівництва на початку діяльності компанії, креативність та вміння находити нестандартні шляхи для досягнення позитивного результату, привертали увагу до нашої компанії багатьох клієнтів. Це, в свою чергу, дало поштовх до успішного розвитку компанії.
Створення колективу професіоналів, здатного досягати максимально можливого результату в кожній конкретній ситуації, зміцнило позиції компанії на ринку та вивело її на рівень провідних юридичних компаній України.

Ми - сьогодні.

На сьогоднішній день в адвокатській компанії “ЮСТЕМ“ на підставі трудового договору та на умовах партнерства чи договірних відносин працюють 21 адвокат, 6 юристів, 1 патентний повірений та 1 помічник юриста.
Команда нашої компанії, яка є ключовим активом та визначає її успіх і процвітання, складається з професійних фахівців, які не тільки володіють значними теоретичними знаннями в галузі правознавства, але також мають значний практичний досвід, володіють позитивними напрацюваннями у більшості галузей права.

Наша місія.
Місія компанії - це надійний захист законних  прав та інтересів наших клієнтів.

Принципи і правила.
Основним принципом діяльності компанії є надійність, яка ґрунтується на таких фундаментальних засадах, як порядність, професіоналізм, чесність, добросовісність, відповідальність, конфіденційність, висока якість юридичних послуг.
Кожний адвокат та юрист нашої компанії зобов’язані виходити з принципу переваги інтересів клієнта перед інтересами компанії та своїм власним інтересом.
В своїй діяльності ми дотримуємось таких правил:
● клієнт має знати реальні перспективи своєї справи;
● не існує великих або дрібних питань, всі питання клієнта для нас важливі;
● індивідуальний підхід до кожного клієнта;
● орієнтація на довготривалу співпрацю;
● добросовісне відношення до виконання прийнятих на себе обов’язків;
● конфіденційність інформації, отриманої від клієнта;
● готовність прийти на допомогу клієнту в будь-який час.
Основними цінностями для нас є довіра клієнтів та своя репутація.

Завжди  раді бачити Вас серед наших клієнтів та партнерів.
Ми готові виправдати Вашу довіру.