Головна Партнери ТОВ «Аудиторська фірма «Бухгалтерський стандарт»
ТОВ «Аудиторська фірма «Бухгалтерський стандарт»
Директор Ситнік Віктор Вікторович


04050 Київ вул. Мельникова 2/10
тел./факс  239-96-50 моб. тел. 067-880-59-55
Е-mail :  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

ТОВ «Аудиторська фірма «Бухгалтерський стандарт» є новоствореною фірмою, але кожний з її фахівців має досвід роботи на ринку аудиторських та юридичних послуг більше, ніж 10 років. Персонал фірми та залучені на договірних відносинах фахівці, являють собою команду однодумців, чиїми пріоритетами є дотримання професійних стандартів, прийнятих у світі. На роботу в нашу фірму не допускаються працівники, чиї етичні принципи та поведінка не задовольняє Кодексу етики професійних бухгалтерів.       
Аудиторську фірму очолює досвідчений, висококваліфікований та сертифікований аудитор.
Якість будь-яких послуг, які надає фірма, перевіряється незалежним експертом.
Кожен із залучених  фахівців, має досвід та відповідні знання, необхідні для бездоганного обслуговування провідних компаній України. Крім того, фірма має можливість долучення до надання послуг висококваліфікованих фахівців з будь-якої галузі.
Ми маємо досвід в складанні та перевірці бухгалтерського обліку за міжнародними, вітчизняними стандартами, а також за стандартами, які прийняті в компанії. Крім надання аудиторських та бухгалтерських послуг, ми маємо можливість надавати інші послуги, пов’язані з професійною діяльністю, наприклад,  економічні, бухгалтерські, технічні, юридичні та іншого роду експертизи, здійснювати фінансово-економічний аналіз тенденцій у певних секторах ринку та у напрямках розвитку певних компаній, консультації з організації бізнесу або з організації контролю у бізнесі і т.і.
Крім того, здійснити прогноз фінансового стану, аналіз на наявність ознак навмисного банкрутства, організацію системи документообігу, організацію інвентаризації майна клієнта, організацію системи внутрішнього контролю за фактами шахрайства, оцінку кваліфікації персоналу бухгалтерії, консультаційну підтримку з питань найму персоналу, надати пропозиції щодо оптимізації бізнесу.
Нам є що запропонувати у запобіганні фінансових, податкових, судових та інших ризиків великим компаніям. У нас є досвід обслуговування компаній з великими виробничими потужностями, з великою кількістю персоналу або з розгалудженою  мережею офісів. Ми маємо досвід у вирішенні спірних питань у досудовому чи судовому порядку.
Кваліфікаційний рівень персоналу нашої компанії підтверджується постійною багаторічною  зайнятістю в обслуговуванні клієнтів, всі фахівці мають вищу освіту та щорічно проходять кваліфікаційні іспити за програмами удосконалення знань аудиторів, впроваджених Аудиторською палатою України.