Головна Аналітика та судова практика Судова практика Щодо визнання нечинним податкового повідомлення - рішення
Щодо визнання нечинним податкового повідомлення - рішення

За участі юридичного підрозділу Луцької об'єднаної державної податкової інспекції Волинської області досягнуто позитивного результату у справі за позовом ПП "У" про визнання нечинним податкового повідомлення-рішення.
Вищий адміністративний суд України задовольнив касаційну скаргу податкового органу, скасував рішення судів попередніх інстанцій і відмовив у задоволенні позову, зазначивши наступне.
У наданих позивачем копіях податкових накладних невірно зазначено номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість (продавця), не проставлено умови поставки товару, форма проведення розрахунків.
Крім того, відповідно до рішення Деснянського районного суду м. Києва, припинено юридичну особу та анульовано реєстрацію платника податку на додану вартість підприємства – постачальника позивача з моменту оголошення судового рішення. Зазначене рішення оскаржено не було та набрало законної сили.
Тому податкові накладні, видані юридичною особою, яка на момент господарських операцій не існувала, не можуть бути підставою для віднесення сум до податкового кредиту з ПДВ за такими господарськими операціями.


4 лютого 2011  |  Прес-служба ДПА України за матеріалами Юридичного департаменту
http://www.sta.gov.ua