Головна Напрямки діяльності

Напрямки діяльності

Адвокатська компанія «Юстем» надає кваліфіковані юридичні послуги у формі:
-консультацій;
-абонентського обслуговування;
-юридичного аудиту;
-представництва інтересів сторін в судах всіх інстанцій;
-представництва в органах влади і місцевого самоврядування;
-участі в переговорах;
-розроблення різного роду документів для замовників (претензій, заяв, позовних заяв, скарг, апеляційних та касаційних скарг, листів, довідок, статутів, положень, інструкцій, наказів, розпоряджень тощо);
-перевірки та аналізу документів;
-юридичних висновків.
Основним напрямком діяльності компанії є надання послуг юридичним особам:
-у вирішені корпоративних конфліктів;
-злитті і поглинанні;
-спорів у сфері нерухомості;
-цінних паперів;
-конкурентного, інвестиційного і господарського права;
-податкових (митних) відносин;
-оскарження дій (бездіяльності) органів державної влади і місцевого самоврядування та їх посадових і службових осіб.
Наші адвокати і юристи також надають послуги з питань банківського, страхового,інтелектуального, імміграційного, трудового, цивільного, торгового, транспортного (в т.ч. морського) права.
У випадку виникнення претензій зі сторони правоохоронних, податкових, митних та інших адміністративних органів наші адвокати нададуть високопрофесійну адвокатську допомогу у сфері  кримінального та адміністративного права.
Ми допоможемо Вам у створені підприємств (ПАТ,ТОВ), громадських та благодійних організацій (фондів), партій,а також в припинені їх діяльності (в.т.ч. шляхом банкрутства).
Наші адвокати належно представлять та захистять Ваші інтереси в судових процесах (господарському, цивільному, адміністративному, кримінальному, міжнародному арбітражі) в судових інстанціях всіх рівнів, а також під час процедури виконавчого провадження та банкрутства.
Надзвичайно важливе значення в діяльності кожної компанії займає безпека бізнесу. Наші спеціалісти допоможуть вибудувати Вам надійний захист від незаконних дій як зі сторони конкурентів, так і зі сторони владних та правоохоронних структур.
Ми надаємо також юридичні та адвокатські послуги фізичним особам  з питань захисту прав споживачів, сімейного, цивільного, спадкового, житлового, трудового,медичного, податкового, адміністративного, кримінального та  інших галузей права.
У випадку недосягнення справедливого захисту Ваших прав в судах України, ми допоможемо захистити Ваші права в Європейському суді з прав людини в м. Страсбурзі.